A więc koniec ! 

 

Z 20 na 21 czerwca 2020r. miał miejsce napad na mennicę w Fort Knox ! 

Impreza poszła zgodnie z planem , złodzieje zabarykadowali się w mennicy z uwięzionymi zakładnikami i równo o 19:00 zakładnicy zostali zmuszeni do drukowania pieniędzy dla złodziei . Złodzieje nie mieli łatwo ! Trafili na naprawdę cwanych oraz odważnych zakładników którzy na każdym kroku próbowali im popsuć plany .

 

O 19:30 miało miejsce spotkanie złodziei twarzą w twarz z policją która chciała przejść do negocjacji . Zakładnicy nie wykonali żadnego ruchu w kierunku Policji co zmusiło Policje do wycofania się oraz przygotowania się na Szturm .

 

Gdy część zakładników drukowała pieniądze , reszta uwięzionych mogła rozgościć się w barze Fortu , gdzie jeden z dowódców złodziei serwował im znakomite drinki w ramach wyciągnięcia od nich jakiś ważnych informacji. Reszta złodziei zmagała się z atakami Policji która naprawdę zacięcie chciała wtargnąć do budynku . Budynek był na tyle dobrze zabezpieczony przez złodziei że Policja miała duże wyzwanie aby się dostać do środka . 

 

Ostatecznie udało im się to zrobić o godzinie 2:30 i doszło do starcia złodziei z Policją w której zostali postrzeleni niektórzy zakładnicy co wcale nie zmusiło Policje do odwrotu .

Gra zakończyła się po godzinie 3 w nocy gdzie gracze oraz organizatorzy spoczęli razem przy barze bawiąc się do rana . 

 

W ciągu tego dnia odbyły się u nas w dodatku ZARĘCZYNY ! 

Oraz Paitnball , Fort Knox nigdy nie śpi tu zawszę się coś dzieję .

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

 

 

 

 

 

Dom z Papieru ed.1 Koniec gry
23 czerwca 2020

WRÓĆ DO WYDARZEŃ