Fort Knox War Zone  zaprasza na pierwszą ! Edycje "Dom z Papieru".

 

Zapraszamy Was na (zwanego przez naszą społeczność  ) kryminalnego Larpa  na podstawie serialu "Dom z Papieru". Podstawą tej gry będzie Wasza anonimowość, gdyż scenariusz jest wzorowany na podstawie hiszpańskiej produkcji.Zapisy do poszczególnych frakcji tylko przez priv, całkowity zakaz informowania kogokolwiek o braniu udziału w rozgrywce.Ilość miejsc do frakcji jest ograniczona i nie zostanie podana do dnia wydarzenia. Wszystkie te kroki spowodują, że trzy strony nie będą znały przeciwników. Od momentu zapisu nie będzie możliwości zmiany stron, a dla każdej z frakcji zostanie stworzona specjalna grupa na Facebooku, aby uczestnicy mogli planować i przygotowywać się do wydarzenia.

 

 

 

CZAS ROZGRYWKI:

Założyliśmy, że dla każdej ze stron będzie inna długość gry, ale minimalny czas to 12h, a maksymalny to 24h i tak:1. Złodzieje - start o 12.00 w sobotę. Pracownicy Banku ( Zakładnicy ) - start o 15.00 w sobotę. Policja - start o 18.00 w sobotę . Koniec rozgrywki w niedzielę o 12.00 lub później.Różnice w startach są spowodowane tym, że każda ze stron będzie potrzebować odpowiednią ilość czasu na przygotowanie do rozgrywki.

 

 

FRAKCJE: 

 

 

 • 1.  Złodzieje 

Grupa graczy, której zadaniem będzie wydostanie się z Banku z odpowiednią ilością pieniędzy. Przewaga tej grupy będzie polegać na tym, że w budynku będą trzymali Zakładników.Nie mogą jednak zabić żadnego z nich. Dodatkowo przygotują sobie teren pod ewentualną obronę przed interwencją Policji. No i podstawą tej frakcji będzie PROFESOR, czyli osoba, która będzie mózgiem całej operacji.

 

 

 

 

 • 2. Pracownicy banku (Zakładnicy)

 

Grupa graczy pojmanych i przetrzymywanych przez Złodziei. Ich zadaniem będzie uwolnienie się i bezpieczne wydostanie z budynku. Sprytem, inteligencją oraz rzeczami z otoczenia podejmą próbę wydostania się lub przeszkadzania Złodziejom. Nie mogą jednak podejmować desperackich prób ucieczki narażając własne życie.

 

 

 

 

 • 3. Policja

 

Grupa graczy, której zadaniem będzie przeprowadzenie rozpoznania, wytypowania personaliów Złodziei, przygotowanie planu odbicia Zakładników bez strat oraz wprowadzenie tego planu w życie.

 

Ta grupa będzie podzielona na:

 1. Grupa DELTA 1.
 2. Grupa DELTA 2.
 3. Grupa DELTA 3.

(są to grupy szturmowe). 

 

Dodatkowo w ich rolę wchodzą takie zadania jak : zwiad i rozpoznanie.

Podzieleni zostaną na: snajperzy, dowództwo i logistyka.

W tej frakcji podstawą będzie zaplanowanie i przeprowadzenie ataku na Bank.

 

 

 

 

 

 

LIMITY (0,20g) :

 

 1.  Złodzieje - 350 fps (1,14J).
 2. Pracownicy banku (Zakładnicy) - brak limitów ze względu na brak replik.
 3.  Policja - DELTA 1,2,3 - 350 fps (1,14J).
 4.  Snajperzy - 650 fps (3,93J).

 

STYLIZACJA:

 

 1.  Złodzieje - Zostawiamy Wam pole do popisu, gdyż i tak Was "ubierzemy".
 2.  Pracownicy banku (Zakładnicy) - garnitury, jeansy, koszule.
 3. Policja - mundury, maskowanie, szpej odpowiedni do gry.

 

Warunek konieczny to kominiarki !!!

 

PIROTECHNIKA:

 

Całkowity zakaz z Waszej strony, my ją zapewnimy w odpowiedniej ilości.

 

 

ELEKTRONIKA I OPTYKA:

 

Dozwolone noktowizja, termowizja, latarkiZabronione laseryZapewnimy Wam dodatkowe gadżety.

 

KOSZT:

 

 1. Złodzieje - 100 zł2.
 2. Pracownicy Banku (Zakładnicy) - 50 zł3.
 3. Policja - 80 zł.

 

Zapewnimy Wam w cenie ciepłe posiłki, ciepłe napoje, zimne napoje, sporo dodatkowych narzędzi, zaplecze techniczne dla stron, stylizację, itp.Ze względu na ograniczoną ilość miejsc będą decydowały wpłaty po uprzednim zapisaniu się do odpowiednich frakcji.

 

 

Wiemy, że pojawi się sporo pytań, ale ze względu na charakter tej gry przygotowaliśmy sporo niespodzianek, o których nie możemy mówić. Ci, co oglądali serial i będą chcieli przeżyć choć namiastkę z życia jego bohaterów nie zawiodą się...

Dom z Papieru ed. I
03 czerwca 2020

Lorem ipsum