FORT KNOX WAR ZONE od początku…

 

Od najmłodszych lat interesowałem się strzelectwem sportowym. Jak każdy chłopak , chciałem zostać żołnierzem i strzelać. W miarę upływu czasu marzenia się zmieniały, ale nie zamiłowanie do strzelectwa. To zostało do dziś. 

Zaszczepiłem te pasję u syna, który ze względu na nowe możliwości, poszedł w kierunku ASG. Obserwując jego zauważyłem jak w szybkim tempie wzrasta zainteresowanie tą formą spędzania wolnego czasu. Zauważyłem że przedziały wiekowe są wręcz pokoleniowe i że jest zapotrzebowanie na tego „zabawę”. Po za ASG również rozwijał się PAINTBALL i to dawało dodatkowe możliwości.

 

Decydującym momentem o podjęciu tego przedsięwzięcia była sytuacja, gdy w trakcie wizyty w pewnym sklepie moja, wtedy siedmioletnia córka stwierdziła, że chciałaby móc strzelać.

 

I tak zrodził się pomysł !

 

Stworzenie miejsca dla miłośników gier, strategii, sportu, a zarazem miejsca dającego możliwość szkolenia i nauki. Idąc za pomysłem, ASG i PAINTBALL  okazały się nie wystarczające, gdyż to nie miejsce dla siedmiolatki i tak dołączył LASER TAG. Który okazał się strzałem w dziesiątkę, gdyż daje możliwość całkowicie bezpiecznej zabawy dla dzieci jak i dorosłych, co z kolei pozwala bawić się całym rodzinom. Teraz cała koncepcja obejmuje przedział wiekowy od 8 do 99 lat i wyżej.

 

Poszukiwanie lokalizacji na taką działalność też zajęło trochę czasu, gdyż nie ma wielu takich miejsc. W jednostce w Mieczewie zakochałem się od pierwszego wejrzenia i wiedziałem, że przy sporym nakładzie pracy stworzę z niego miejsce z potencjałem i charakterem - miejsce dla grup, teamów, dzieci i całych rodzin.

 

 

Dlaczego FORT KNOX WAR ZONE ?

 

Każdy chyba wie, czym jest FORT KNOX w USA. Miejscem nie do zdobycia. Ja uznałem, że podobnie i to miejsce takie jest, ale jest też strefą walki i tak oto zrodziła się nazwa…