Biohazard I

Chciałbym zaprosić Was na pierwszą edycję strzelanki w klimatach Resident Evil. Larpem tego nazwać nie mogę, gdyż będzie tam więcej strzelania niż odgrywania ról. Scenariusz imprezy jest tak przemyślany, aby przez 4 godziny bawić się naprzemiennie jako członek oddziałów specjalnych lub zombie. Rozgrywka jest podzielona na rundy które różnią się zadaniami.

1.Czas i miejsce rozgrywki: Mieczewo, 15 październik, godz 17-22.
2.Strony oraz wymagane stylizacje:
Oddziały specjalne S.T.A.R.S (Specjalny Oddział Taktyczno-Ratowniczy)- Zabezpieczają interesy korporacji Umbrela. Do stylizacji wymagane są bojówki w jednolitym kolorze, tylko wyposażenie może być w kamuflażu.
Oddziały PMC (Private Military Company)- Próbują znaleźć materiały przeciwko korporacji Umbrella. Po wybuchu epidemii zostali skierowani do walki z S.T.A.R.S. Do stylizacji wymagane są jeansy, tylko wyposażenie może być w kamuflażu.

Wymagane przedmioty:

-Okulary z atestem.
-Ochrona twarzy/głowy - siatka na twarz typu stalker, czapka, hełm, arafatka itp.
-Latarka


Limity ammo, replik oraz fps:

1.Każdy magazynek do niżej podanych replik może pomieścić max 15 kulek. Doładowanie tylko na koniec rundy, albo po zdobyciu amunicji przewidzianej w scenariuszu.
2.Grają tylko i wyłącznie:
- shotguny max ok 400 fps
- aep-y(mp7/9, Skorpion, glock cymy itp) max 350 fps
- pistolety na green gaz i co2 max 350 fps
3. Możliwość używania atestowanej pirotechniki- czyli takiej jaką możesz kupić w Spec-Shopie.
4. ZAKAZ UŻYWANIA LASERÓW!!

Zakazane są repliki karabinów szturmowych, karabinów wsparcia czy karabinów snajperskich. Walka będzie się toczyć na małych dystansach, stąd wybór padł na spring, gaz & AEP party.

Impreza 18+ plus zakaz spożywania alkoholu!

Mechanika gry:
Po trafieniu w dowolna cześć ciała kładziemy się na ziemi, wyciągamy i nadmuchujemy balonik, po przytroczeniu do pasa/kamizelki wracamy do "życia" jako zombie. Jako zombie możemy atakować obydwie strony, poruszamy się tempem znanym z filmu. Zombie powstrzymuje tylko przebicie balonika, wtedy po napompowaniu kolejnego balonika wraca do gry. Ilość baloników- 3.
Zombie zaraża zdrową osobę poprzez pochwycenie, porusza się niezdarnie oraz wydaje jęki.
Jeżeli ktoś chciałby się wcielić w zombie na stałe, dostanie wejściówkę za darmo.

Starałem się maksymalnie uprościć zasady, tak abyśmy mogli i poczuć klimat i wcielić się czasami w zombie, co mam nadzieje spodoba się grającym :) Cena strzelanki to 25zl, o terminie płatności będę informował w momencie, gdy uzbiera się dostateczna ilość osób do zorganizowania spotkania. Na cenę składa się: opłacenie terenu, kupno pirotechniki, balony, rekwizyty.

Zgłoszenia przyjmuję na Priv albo na maila - fuszkon7@interia.pl do 1 października!!!

 

 

25 września 2016

KONTAKT

tel. 668627926
fort.knox.war.zone@gmail.com

Created with WebWave CMS