Biohazard 2

Fort Knox War Zone zaprasza Was na drugą edycję Biohazard! Dla klimatu przed dalszym czytaniem polecam odpalenie filmiku z pierwszej imprezy: https://www.facebook.com/adrian.pastuszka.3/videos/1208086945903575/

Tak samo jak na pierwszej odsłonie jest to Survival Horror w klimatach Resident Evil z nastawieniem na słowo SURVIVAL. Dzięki doświadczeniu z poprzedniej imprezy gra uległa modyfikacjom, aby stworzyć niepowtarzalny klimat.
Na Biohazardzie będziesz mógł wcielić się w żołnierza jednej ze stron, a w momencie śmierci przeistaczasz się w żądnego krwi Zombie! Rozgrywka będzie oparta na scenariuszu z ramami czasowymi podczas których priorytetem będzie wykonywanie zadań oraz przeżycie.

Prowadzona będzie także zbiórka na "Czołg" dla Michała i mam nadzieję, że uda nam się pobić wynik z poprzedniej imprezy.

Wymagany wiek: 18+ !!!

Limit imprezy: 50 osób (przy większej ilości osób Biohazard tylko straci), wiem, że chętnych będzie dużo więcej, dlatego też druga edycja odbędzie się dwa dni pod rząd- w zapisie proszę o zdeklarowanie się, jaki termin was interesuje. Można oczywiście się zapisać na oba terminy, chociaż zadania będą podobne i może to troszeczkę zepsuć zabawę, albo pozwolić przeżyć przygodę na nowo...

Zapisy do 15 lutego, zgłoszenia zbieram na PW, zastrzegam sobie prawo do szybszego zamknięcia listy ze względu na zbyt dużą ilość chętnych. Po zamknięciu listy dostaniecie informację o płatnościach.
Cena: 50zl, zombie wchodzą za darmo! (ilość zombie ograniczona). W cenie jest także NW.

1.Czas i miejsce rozgrywki:
Była baza wojsk rakietowych w Mieczewie – Fort Knox War Zone
7 i 8 kwietnia. Start 18:30 Koniec max 01:00 Prosimy o wcześniejsze przybycie i przygotowanie się, gdyż ze względu na ramy czasowe w zadaniach musimy wystartować punktualnie!

2.Strony oraz wymagane stylizacje:
Nie będzie sztucznego rozprowadzania po stronach, każdy będzie mógł się wcielić w postać jaka mu się podoba. Gra będzie tak moderowana, aby wszystkie strony miały równe szanse. Wyjątek stanowi strona PMC która ma ograniczoną liczbę osób.

Oddziały Umbrelli – oddani żołnierze korporacji Umbrella. Bez wahania wykonają każde zadanie. Stylizacja: mundur i oporządzenie w kolorze czarnym.

The Umbrella Biohazard Countermeasure Service (UBCS) specjalna jednostka należąca do Korporacji Umbrella, specjalizująca się w misjach ratunkowych podczas wybuchu epidemii. Do U.B.C.S. należą zbrodniarze wojenni z całego świata. Stylizacja: Jasne bojówki (bez kamuflażu), zielona bluza, czarne/zielone oporządzenie.

Special Tactics and Rescue Service (S.T.A.R.S. Specjalny Oddział Taktyczno-Ratowniczy) był elitarną jednostką specjalną, przyległą bezpośrednio Departamentowi Policji w Raccon City. Należeli do niej byli żołnierze oraz najlepiej wykształceni i wyszkoleni policjanci. Stylizacja: Jasne bojówki (bez kamuflażu), biała koszulka/bluzka, może być kowbojski kapelusz, czarne/zielone oporządzenie.

Oddziały PMC (Private Military Company)- Próbują znaleźć materiały przeciwko korporacji Umbrella. Do stylizacji wymagane są jeansy, tylko wyposażenie może być w kamuflażu. Tylko 10 miejsc!!

Zombie – Jak to mówią, człowiek człowiekowi wilkiem a zombie zombie zombie Może ktoś się skusi na bycie pełnoprawnym umarlakiem. Za zadanie będą mieli zadać jak najwięcej strat. Stylizacja dowolna, byle na Zombie Zaleca się, aby mieć maskę, grube rękawiczki i ogólnie być grubo ubranym, aby zminimalizować ból od postrzału z kulek.

Wymagane przedmioty:
-Okulary z atestem.
-Ochrona twarzy/głowy - siatka na twarz typu stalker, czapka, hełm, arafatka itp.
-Latarka

3. Limity ammo, replik oraz fps:
Można przy sobie mieć łącznie 5 magazynków do wszystkich rodzajów broni np. mając shotguna i pistolet glock wybieram 2 magazynki do pistoletu i 3 magazynki do shotguna. Magazynki ładujemy po 15 kulek (15 wystrzałów) wyjątkiem są shotguny strzelające z tzw. Shelsów – mogą być ładowane do pełnej pojemności tj. 30 kulek – co da nam 10 wystrzałów po 3 kulki.
Na terenie rozgrywki będzie można znaleźć skrzynki z amunicją które będą zabezpieczone kłódką z kodem, przez co konkurencja nie przejmie waszej amunicji (kulki G&G 0,20)
W samej rozgrywce zostaną wykorzystane ramy czasowe do zadań, więc wykonujcie je z rozwagą i bez pośpiechu. Przeciwnik nie będzie mógł zszabrować waszej skrzynki, ponieważ będzie zamknięta na kłódkę z kodem dla danej frakcji.
Grają tylko i wyłącznie:
- shotguny max ok 400 fps
- aep-y(mp7/9, Skorpion, glock cymy itp) max 350 fps – dozwolone auto
- pistolety na green gaz, co2, HPA max 350 fps - dozwolone tylko single fire
Zakazane są repliki karabinów szturmowych, karabinów wsparcia czy karabinów snajperskich. Walka będzie się toczyć na małych dystansach, stąd wybór padł na spring, gaz & AEP party.
Możliwość używania atestowanej pirotechniki, (Granaty dymne, hukowe, odłamkowe, race świetlne) Ranią tylko granaty odłamkowe.
ZAKAZ UŻYWANIA LASERÓW!!

4.Mechanika gry:
Są 2 możliwości śmierci:
- Zerwanie opaski na rzep (na początku każdy dostanie jedną) przez zombie. Wtedy kładziemy się na ziemi, wyciągamy i nadmuchujemy balonik, po przytroczeniu do pasa/kamizelki wracamy do "życia" jako zombie.
- Postrzał – W ciągu 10 minut trafiony musi zostać opatrzony bandażem (w miejscu trafienia) przez kolegę z teamu. Drugi postrzał zabija(można dobijać rannego), wtedy kładziemy się na ziemi, wyciągamy i nadmuchujemy balonik, po przytroczeniu do pasa/kamizelki wracamy do "życia" jako zombie.
Będąc zombie możemy atakować obydwie strony, poruszamy się tempem znanym z filmu (chód) Zombie powstrzymuje tylko przebicie balonika, wtedy po napompowaniu kolejnego balonika wraca do gry. Ilość baloników- 5.
Zombie zaraża zdrową osobę poprzez zerwanie opaski na rzep, co pozwoli nam uniknąć oszukiwania, porusza się niezdarnie oraz wydaje jęki.
Zabrania się strzelania do odradzającego zombie, który widząc, że jego powrót do życia jest bezcelowy (zostanie od razu zabity), może przeczekać akcję, lub skierować się od razu w przeciwną stronę.

 

29 stycznia 2017

KONTAKT

tel. 668627926
fort.knox.war.zone@gmail.com

Created with WebWave CMS